Назад

Богдан Рябко, 16

Діагноз:
Саркома Юінга
Мрія:
Мріє зустрітись з гравцями Динамо
Допомогти

Богдану 16 років. Він з Миргорода. І все своє життя, скільки себе пам’ятає, хлопець грав в футбол. Спочатку – з хлопцями в дворі біля дому, а вже в 6 років тато привіз його до футбольної секції і з цього моменту юний футболіст просто марить грою!

В грудні 2018 року під час однієї з таких ігор Богдан отримав травму в ребро. Але хлопець витерпів біль і не став жалітись батькам. А вже через два місяці, під час медогляду у військоматі, рентген показав гематому біля шостого ребра. Але, як його запевнили, це не страшно. Та після повторного обстеження та під час операції лікарі зрозуміли, що це була не гематома. Пухлина. Лікарі припустили, що то могла бути рідкісна саркома Юінга. Хлопцеві вже тоді видалили ребро та м’які тканини навколо нього.

Задля порятунку сина, лікарі радять батькам Богдана везти хлопця на лікування закордон. Через тиждень, страшний тиждень пошуків лікарні і допомогти, Богдан з батьками потрапляють в лікарню в Ізраїлі. Там лікарі ставлять діагноз – саркома Юінга. Рак кісток. Але, на щастя, МРТ не виявило метастаз.

Ізраїльський лікар Богдана каже, що ще не бачив хлопця, який би так мужньо проходив цей складний етап в житті.

Богдан впевнений, що такій витримці його навчив футбол. І незмінно улюбленими клубом є Динамо. Вболіває і перед телеекраном, і на стадіоні, а зараз – навіть в лікарні намагається, як завжди, не пропускати жодної гри.

Богдану призначили 14 курсів хіміотерапії та 7 курсів опромінення. Зараз він все ще знаходиться в Ізраїлі на лікуванні.

«Футбол навчив мене не здаватись за жодних обставин, йти до кінця, навіть коли здається, що перевага на боці супротивника», - зізнається хлопець.

Богдан обожнює Динамо, знає кожного гравця, кожен момент їх професійної та особистої біографії. І так мріє зустрітись з улюбленою командою, поспілкуватись з ними і вийти разом на поле! І це не просто бажання фаната – це приклад для всіх, хто, як і Богдан, бореться із хворобою, що ніколи не можна опускати руки і завжди боротись за своє життя і свою мрію.А ще Богдан вірить, що скоро знову зможе грати в футбол і стати професійним гравцем.Давайте разом з Богданом доведемо, що мрії здійснюються!

Півзахисник ФК Динамо Олександр Караваєв надіслав Богдану відеозвернення, в якому запросив хлопця на тренувальну базу команди!
У цей час мрійник знаходився на лікуванні в Ізраїлі, тож відео від динамівця стало дуже доречним: у Богдана підійнявся настрій і він захотів побороти хворобу, аби скоріш зустрітися з кумирами!


Мрія Богдана втілилася у життя дуже яскраво!

Кураторка проєкту Олександра Лобода неймовірно вболівала за Богдана і, дізнавшись про його приїзд у Київ, організувала незабутню зустріч для хлопця прямо під час матчу Динамо-Колос! Богдан був дуже здивований, коли побачив нашу фею біля Olympic NSC. Разом з мрійником вони одразу відправилися на поле. Саме в цей час там проходило тренування динамівців і хлопець міг бачити його якнайближче.

То був незабутній момент для Богдана. А ще Олександра Лобода передала хлопцю подарунок від New Balance - футбольний м'яч для підписів біло-синіх!

Незабаром представниця Фаворит Спорт повідомила Богдану, що він вручатиме нагороду кращому гравцю тижня перед матчем! Хлопець був у приємному шоці. Кращим гравцем виявився улюблений динамівець нашого мрійника - Віктор Циганков! Для Богдана це була честь особисто вручити йому нагороду.

Мрійник дивився матч разом з Сашею і вони багатенько спілкувались про футбол, а по завершенню фея привела Богдана у місце збору всіх динамівців! Зустріч була теплою. Всі гравці залишили свої підписи на м'ячі юного вболівальника, фотографувалися з ним, бажали одужання. Богдан почував велику гордість і радість, знаходячись з улюбленим Динамо. А ще біло-сині подарували Богдану іменну футболку! Впевнені, що у ній хлопець відчуватиме себе сильнішим, натхненним і завжди пам'ятатиме: мрії здійснюються!

Дивіться сюжет про здійснення мрії Богдана у ПроФутбол!