Назад

Андрій Василенко, 8 років

Діагноз:
Вроджена гідроцефалія, лівосторонній геміпарез
Мрія:
Мріє зустрітись з Наталією Мосейчук у студії ТСН
26 особи
зробили внесок
12000 грн.
зібрано з 12000 грн. необхідних
100%

Андрійкові 8 років, він з міста Українка, Київської області. Хлопчик народився з вадою розвитку головного мозку. За місяць до пологів лікарі виявили у малюка гідроцефалію - водянку головного мозку. І вже після народження встановили, що іще внутрішньоутробно у малечі стався мікроінсульт. Майже за тиждень від народження маленькому Андрійкові зробили операцію, аби відкачувати зайву рідину з головного мозку. Лікарі казали, що з такою хворобою малий зможе прожити тиждень чи два, і пропонували залишити у пологовому будинку. Та на щастя, завдяки підтримці і любові близьких, хлопчик почав одужувати. Через хворобу в Андрійка залишився параліч лівої ручки. Також хвороба трохи вплинула на мовлення малого. Тому батьки постійно водять хлопчика до логопеда, займаються з ним гімнастикою, та відвідують реабілітаційні центри.

Оскільки захворювання Андрійка вроджене - повністю його позбутися неможливо. Проте малий докладає усіх зусиль, аби бути сильним і мужнім. Хлопчик бере приклад з тата, і також намагається робити відтискання від підлоги. А для того щоб повисіти на турнику, Андрійко правою ручкою кладе ліву на перекладину, стискає пальчики і намагається підтягуватись.


А декілька місяців тому у малого з’явилось незвичне для його віку захоплення. Маленький мрійник щовечора з нетерпінням чекає вечірнього випуску новин ТСН, і ніби на одному подиху переглядає увесь ефір. І все задля того, аби побачити на екрані улюблену телеведучу - Наталію Мосейчук. Малий більше години проводить перед телевізором, щоб надивитись на ведучу новин. Андрійко захоплюється тим, як Наталія поводить себе у кадрі. Йому подобається, яка вона красива та спокійна. Маленький мрійник часто передивляється відео зі своїм кумиром, які знаходить на ютубі. Хлопчик понад усе мріє зустрітись з Наталією Мосейчук у студії ТСН, поспілкуватись з улюбленою телеведучою та дізнатись, що відбувається по ту сторону екрану під час прямого ефіру. Маленький мрійник навіть намалював його зустріч з улюбленою телеведучою для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія.

Андрійко щиро вірить, що вже скоро його заповітна мрія оживе, і він зустрінеться з Наталією Мосейчук у студії ТСН. Ставайте Чарівниками для маленького мрійника, аби подарувати йому віру в те, що мрії здійснюються!

Через ковід і різні обставини зустріч переносилась. Перший крок до знайомства стався влітку 2021! 14 липня Андрійкові виповнилося 11. Свій день народження разом з мамою Ксенією хлопчик зустрів на морі. Мама влаштувала йому справжнє свято з кульками. А перед цим батьки придумали з Наталією Мосейчук великий сюрприз і зробили його мрію ближче!

Наталія передала особистий відеопривіт і два LEGO набори - вертоліт і автомобілі на пікніку, - ці конструктори дуже любить збирати Андрійко. Та запросила в гості до себе на роботу в 1+1 media!

“Бажаю втілювати всі свої мрії та мріяти сміливо. Мати багато друзів та підтримку рідних. Так довго з тобою йдемо одне одному на зустріч. І сьогодні вже бажаю собі - нам з тобою все ж таки зустрітися” - привітала Андрійка Наталія Мосейчук.

Мама Ксенія розповіла, що Андрійко був вражений таким привітанням і одразу навіть не повірив, що відео просто зі студії і зроблене особисто для нього! Це неочікуваний і дуже пам'ятний сюрприз!

І от, взимку 2022, Андрійко нарешті зустрівся з улюбленою телеведучою!

Він, як справжній джентльмен приїхав до Наталії з подарунками-малюнками. А ще разом з мамою Ксенією. А от тато хлопчика Євген приїхати не зміг. Він військовий, і зараз захищає Україну на Сході.

Вперше в житті наш супергерой побачив редакцію, де журналісти пишуть новини, познайомився з великою командою ТСН.
І звісно найцікавіше - це студія, де відбувається магія ТСН. Там Наталія з Андрійком влаштували справжню фотосесію!

Здійснюючи мрії дітей - ми на крок ближче до їх одужання!