Назад

Олег Кузьмин, 13 років

Діагноз:
цукровий діабет 1 типу
Мрія:
Мріє зустрітись з Олегом Верняєвим і подарувати йому картину
Олегу Кузьмину з села Саджавка, Івано-Франківської області - 13 років, 8 з яких він присвятив спорту. Вперше, хлопець зайшов до спортивної зали у 5 років, і відтоді активно займається спортивною гімнастикою, виборовши десятки нагород! Олег планував своє життя поєднати з цим спортом, але життя хлопця та його родини змінилося в один день. Вони звернулися до лікарів з проблемою - надмірне вживання рідини, де після обстеження, був поставлений діагноз «цукровий діабет 1 типу». Зі слів мами, на цей час, у світовій практиці ця хвороба не лікується. Єдиний вихід - дієта і цілодобовий моніторинг цукру в крові. Як кажуть лікарі «це не є вирок, а скоріш новий спосіб життя», з яким неможливо змиритись.

Хлопець не падає духом і продовжує займатися улюбленою справою! Попри хворобу і те, що графік дуже насичений, адже школа, і тренування до якого потрібно доїжджати 20 км, якщо це Коломия, а коли до Івано-Франківська тоді цілих 60 км, він ще встигає знаходити вільний час для гри в шахи, теніс та кататися на велосипеді. Натхненник хлопця - Олег Верняєв, український гімнаст, олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики. Хлопець бачив по телевізору, як він виступає на міжнародних змаганнях, тож хотів познайомитися з ним. У 8 років навіть зробив колаж у фоторедакторі - він поруч з Верняєвим. Заповітним бажанням Олега його родина поділилася з командою благодійного проєкту 1+1 media "Здійсни мрію". Чарівники звернулись до Верняєва і він запросив хлопчика на тренувальну Олімпійську базу!

Олег приїхав до столиці ніби на чергове обстеження. Але “Здійсни мрію” та Олег Верняєв влаштували хлопцю сюрприз! Зустрівшись зі своїм кумиром, хлопець спершу навіть не повірив власним очам! Верняєв провів Олегу екскурсію спорткомплексом та повів у тренувальну залу. Через ракетні обстріли української інфраструктури тут світять лише декілька ламп, але це не завадило юному спортсмену приєднатись до тренування з національною збірною України зі спортивної гімнастики. Далі - майстер-клас із чемпіоном та наприкінці знайомства - подарунки. Верняєв вручив Олегу худі з логотипом його школи спортивної гімнастики, а також передав дарунок від “Здійсни мрію” - теплий спортивний костюм для тренувань взимку, фірмову пляшку для води та книгу корисних рецептів для мами. Юний спортсмен теж приїхав не з порожніми руками - вручив Олегу Верняєву малюнок, що намалював під час майстер-класу з іншими дітьми - синьо-жовтий прапор і двох голубів, які символізують мир.

“Олег спочатку був трошки сором'язливим, але потім, коли побачив, що всі хлопці в залі підтримують його, аплодують, то вже розкрився. І ми побачили, що набагато цікавіше йому стало тренуватися. Коли ти бачиш ці емоції, це щастя в очах дитини - це дуже круто, і дуже мотивує. І ще приємно бачити, як радіє батько хлопця поруч”, - ділиться Олег Верняєв.

Ми дякуємо Чарівнику, Олегу Верняєву! А також Національній збірній України зі спортивної гімнастики! І колегам з ТСН!

Підтримати проєкт «Здійсни мрію» можна на сайті https://wish.1plus1.ua/ або долучившись до збору UKRAINE SOS - https://dobro.ua/project/Ukraine_sos