Назад

Катерина Ткачук, 8 років

Діагноз:
Вторинно-генералізована епілепсія
Мрія:
Мріє зустрітися з акторкою серіалу Школа Ірою Кудашовою
Допомогти

Каті 8 років, вона з міста Жашків. З дитинства у дівчинки були сильні судоми всього тіла. Лікарі виявили в Каті утворення в лобковій частині головного мозку, які і є причиною епілепсії. Дівчинка мусить регулярно лягати на лікування до Охматдиту та приймати купу препаратів. Саме через вживання ліків у малечі почалися проблеми з печінкою та відкрилася язва. Зараз, окрім судом, у дівчинки бувають приступи задухи.

У Каті є старша сестра Юля, яка теж через складну хворобу часто перебуває в лікарні. Завжди піднімає настрій юних мрійниць улюблений серіал “#Школа”, який вони дивляться разом. Дівчата вже передивились всі серії по декілька разів, та знають все про улюблених героїв. Особливо припала їм до душі Вероніка, яку грає актриса Іра Кудашова.

Під час Щедрого Вівторка до Охматдиту, де лежали сестрички, приїхали співробітники 5 компаній: Астарта, EY Ukraine, Watsons, Енергоатом та 1+1 media - та влаштували справжнє свято маленьким пацієнтам лікарні. Саме там Юля та Катя долучились до арт-марафону #МояДитячаМрія та разом намалювали їхню заповітну мрію.

Надихнули їх намалювати свої мрії дві Чарівниці Аліна Марценюк з 1+1 media та Олександра Сидоренко з Астарти, які разом з іншими співробітниками долучились до Щедрого вівторка. Дівчата дуже сподіваються, що знайдуться Чарівники, які зможуть втілити їхню спільну мрію!

Мрія Каті та Юлі здійснилася! Чарівниками для дівчинки стали Аліна та Олександра, які надихнули дівчат мріяти без меж та малювати свої мрії. Щоб Катя ні про що не здогадалась, мама запевнила її, що вони їдуть провідати старшу сестричку Юлю, яка зараз перебуває на лікуванні в Охматдиті. В лікарню до них завітали Чарівниці з подарунками та смаколиками. Щоб зберегти інтригу, вони сказали, що хочуть взяти в малечі інтерв'ю про їхні мрії. Та просто посеред інтерв'ю до них в палату зайшла акторка серіалу “#Школа” - Іра Кудашова. Дівчата були неймовірно вражені та дуже щасливі побачити свого кумира. Іра подарувала їм чудові подарунки: еко-торбинки, футболки, зошити та олівці з логотипом серіалу та улюбленими героями. Потім дівчата тепло спілкувалися, Іра розповідала про цікавинки та закулісся знімального процесу та розпитувала сестричок про їх життя та мрії. Дівчата, які не пропустили жодної серії серіалу, розповіли з ким, на їхню думку, героїні Іри краще зустрічатися в серіалі.

Зустріч з улюбленою акторкою вийшла дуже щасливою та емоційною. Іра з Катею підписалися на Інстаграм одна одної, щоб не втрачати зв'язок. І на останок Іра дала сестричкам мотиваційні поради. Тепер вони точно знають, що мрії здійснюються! Дякуємо неймовірним чарівникам Ірі Кудашовій, Аліні Марценюк з Олександрі Сидоренко за здійснення цієї мрії!