Назад

Катерина Табатадзе, 10 років

Діагноз:
Артрогрипоз
Мрія:
Мріє зустрітися з Даном Баланом
0 особи
зробили внесок
1900 грн.
зібрано з 9000 грн. необхідних
21.11%
Допомогти

Катрусі 10 років, вона з міста Сокаль Львівської області. Від народження дівчинці встановили діагноз артрогрипоз. Малеча народилася без рухливості колінних суглобів. Через це в дитинстві вона часто падала та мала переломи. Маленькій дівчинці доводилось багато часу проводити в гіпсі. Спочатку Катруся проходила лікування у Львові. Місцеві лікарі намагались робити все можливе для усунення деформації стоп та колінних суглобів. Тим часом дівчинка дуже хотіла швидше одужати та піти до школи в перший клас. Але вже після кількох тижнів навчання її стан здоров’я погіршився. Тоді за лікування Катрусі взялися у Польщі. Зараз дівчинка має постійно проходити реабілітації, аби підтримувати рухливість суглобів. Пересувається дитина з ходунками, але лише на невеликі відстані.

Через таку важку історію хвороби Катруся мало спілкувалася з однолітками, тому вона доволі закрита, їй потрібен час, щоб звикатити до нових людей. Ще коли Катруся була маленькою, вона стала напівсиротою, померла її мати.

Справжню радість Катрусі приносить її кумир – молдавський співак Дан Балан. Вона знає напам’ять усі його пісні, і завжди намагається підспівувати йому. Веселий, запальний та відкритий характер Дана, динамічність його пісень і танців заряджають маленьку мрійницю позитивом. Катруся була неймовірно щаслива, коли з нового року, її кумир став тренером українського вокального шоу «Голос країни». Дівчинка з нетерпінням очікує виходу кожного випуску шоу та переглядає улюблені моменти по декілька разів. За творчістю Дана Балана Катруся слідкує в усіх соціальних мережах, і дуже хотіла потрапити на його концерт, але не змогла через проблеми зі здоров’ям.

Катруся більш за все мріє зустрітися з Даном Баланом, поспілкуватися та зробити спільне фото на пам'ять. А ще вона мріє побачити закулісся улюбленого вокального шоу «Голос країни». Дізнатися, що відбувається по той бік екрану, які цікавинки приховує шоу. Спеціально для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія Катруся намалювала свою мрію!

Ставайте Чарівниками для маленької мрійниці аби подарувати їй віру в диво!

Мрія Катрусі здійснилася на грандіозному суперфіналі улюбленого вокального шоу малечі “Голос країни”! Наша команда запросила Катрусю в столицю та таємно привезла до павільойну, де відбувається шоу. Дівчинка до останнього не знала куди їди, і думала, що прямує в музей мрій, а для цього вона одягнула спеціальну футболку з зображенням свого кумира - Дана Балана. Коли Катруся зрозуміла, де опинилась, її захопленню не було меж! Спершу - професійні фото біля декорацій “Голосу країни” на згадку.

А потім поважних гостей запросили до ВІП сектору, аби вони перші побачили ген прогон грандіозного фіналу та послухали на живо пісні улюблених артистів: Монатіка, Олі Полякової, Тіни Кароль, Hardkiss, а головне - Дана Балана.

Дівчинка навіть заспівала дуетом з Потапом мега хіт - “Найкращий день”. А після ген прогону малеча потрапила за лаштунки Голосу та побачила і зробила селфі з усіма зірками: фіналістами шоу, Джамалою, Катериною Осадчою, Юрієм Горбуновим та Монатіком. Та й на цьому сюрпризи не скінчилися - омріяна зустріч з Даном сталася! Співак подарував Катрусі свій альбом з автографом, вони довго спілкувалися та співали запальні пісні Дана разом.

На згадку про цей неймовірний день в Катрусі залишились подаруночки - світшот від Тіни Кароль та чарівний єдиноріг! Дякуємо всім Чарівникам та Дану Балану за допомогу у втіленні цієї мрії!

Катюша з радістю згадує неймовірний день здійснення її мрії- часто переглядає відео, де вони разом з Даном співають його пісні та знову надихається
Раніше, через свою складну хворобу мрійниця мало спілкувалася з однолітками і була доволі закритою. Після втілення мрії дівчинка відчула себе важливою, особливою, стала більш комунікабельною і зрозуміла, що у житті немає нічого неможливого!

У школі Катюшу зустріли з обіймами та захватом. І щоб надихнути інших дітей мріяти, вчителі зробили плакат зі світлинами втілення мрії Каті і почепили у холі) На плакаті зазначено: «Катерина Табатадзе за допомогою проекту Здійсни мрію втілила свою мрію! Мрійте, бо мрії здійснюються!». А ще Катюшу нагородили дипломом найкращої учениці з відзнакою «Особлива дитина 2019 року»!


Завдяки усім цим знакам уваги Катя тепер більш впевнена у собі і готова до нових прекрасних подій та зустрічей!