Назад

Марія–Анжела Мовчко, 14 років

Діагноз:
Гостра мієлоїдна лейкемія
Мрія:
Мріє зустрітися з гуртом «The Hardkiss» та побувати в Шотландії
82 особи
зробили внесок
202550 грн.
зібрано з 469000 грн. необхідних
43.19%

Марії – Анжелі 14 років. Вона дуже творча і талановита дівчинка. Окрім загальноосвітньої школи, вона займалася в школі естетичного виховання по класу хореографії і закінчила її з відзнакою. Також навчалася грі на скрипці та фортепіано. Після закінчення 9 класу Маруся планувала вступати до хореографічного училища. Однак у вересні цього року на обличчі і шиї дівчинки з’явився значний набряк, який проходив через три години після пробудження. Мама подумала, що це алергічна реакція на вітаміни або на косметику. Але після повного обстеження виявилося, що лейкоцити в крові дівчинки набагато перевищували норму. Марусю негайно направили у віділення гематологогії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові, де було встановлено діагноз: гостра мієлоїдна лейкемія.

Це стало справжнім потрясінням для Марусі. Однак вона опанувала себе і твердо вирішила не панікувати, не впадати у відчай, а всі сили спрямувати на боротьбу з хворобою, і для цього потрібно зберігати позитивні емоції. Зараз дівчинка проходить другий блок хіміотерапіїі налаштована лише на одужання. А позитивні емоції Марусі дарує гурт «The Hardkiss» і його фронтвумен Юлія Саніна, яка надихає її не здаватися.

Дівчинка захоплюється творчістю Юлії з того часу, коли вперше побачила її в журі відомого шоу, їй дуже подобається її сильний голос та незвичайні креативні образи. Маруся постійно стежить за новими піснями і кліпами улюбленого гурту. Вона вже декілька років поспіль мріє потрапити на їх концерт, поспілкуватися та сфотографуватися з ними. Дівчина долучилась до арт-марафону #МояДитячаМрія та намалювала свою мрію.


«Мені дуже подобається Юлія Саніна як вокаліст, адже в неї розкішний і сильний голос. Також вона подобається як особистість, адже вона завжди у нових образах, дуже стильна і креативна. Мені здається, що вона надзвичайно позитивна людина, і під час зустрічі з нею я зможу отримати багато позитивних емоцій, які допоможуть мені у лікуванні», - вважає юна шанувальниця «The Hardkiss».

Марусю дуже вразив кліп улюбленого гурту на пісню «Helpless», який був знятий у 2016 році серед мальовничої природи Карпат. І саме він надихнув дівчинку на нове захоплення - фотографувати природу, особливо, красивий захід сонця. Марія щороку влітку відпочиває у Закарпатті на термальних джерелах. Після виходу кліпу вона почала фотографувати гірські пейзажі, подібні до тих, у яких знімалася Юлія Саніна. Саме ці місця нагадують їй красиві пейзажі Шотландії, де найбільше збереглася первозданна природа. Поки що вона бачила їх лише на фото в інтернеті, але вони зачарували її: гори, кришталево чисті озера, хвойні ліси і горбисті долини, де пасуться вівці та кумедні поні в теплих в’язаних светрах, які є родзинкою Шотландії. Відтак, Маруся мріє побувати у цій країні, аби побачити на власні очі і сфотографувати її краєвиди та поділитися цією красою з усіма. Дівчинка щиро вірить у те, що її мрії обов’язково здійсняться!


Мрія Марусі почала здійснюватись! На свій день народження вона отримала неочікуваний сюрприз від свого кумира - фронтвумен гурту The Hardkiss Юлії Саніної. Через стан здоров'я малеча поки не змогла потрапити на концерт улюбленого гурту. Але щоб підтримати свою особливу прихильницю, Юлія записала для неї відеопривітання з теплими побажаннями та словами підтримки! А ще передала подаруночки, які точно піднімуть настрій Марусі навіть в лікарні!


В подарунок від Юлії Саніної Маруся отримала омріяні подарунки: брендовану футболку, листівку та значки групи The Hardkiss. А ще - професійний фотоапарат! Адже, Юлія знала, що Маруся - дуже творча дівчинка, яка обожнює робити портретні та пейзажні фото.


Маруся вирішила подякувати та записала для Юлії зворушливе відео, де показала свої творчі напрацювання та малюнки, які вона створила для свого кумира!


У найромантичнішому місті країни — Львові, нарешті здійснилася перша мрія дівчинки: вона побачилася з фронтвумен гурту The Hardkiss Юлею Саніною. Батьки — ще ті конспіратори, до останнього тримали зустріч Марії-Анжели зі співачкою в таємниці, мовляв, що їдуть в лікарню. Перше знайомство зірочок було дуже чуттєвим та зворушливим: дівчата довго говорили, ділилися спогадами та жартували.


Але на цьому сюрприз для дівчинки не закінчився: Юля запросила Марусю на вечірній концерт, який мав відбутися в оперному театрі! Дівчинка зовсім не очікувала такого неймовірного повороту і була дуже щаслива. Вони продовжили розмову зі співачкою, прогулюючись до театру львівськими вуличками,

В оперному театрі Марусі і її батькам провели екскурсію, а ще дівчинка, як справжня VIP-гостя, побувала на сцені і подивилася репетицію улюбленого гурту. Під час виступу, співачка Юлія Саніна виконала для маленької мрійниці пісню, яка розчулила її до сліз.

Марія-Анжела вірить, що це не остання їхня зустріч з Юлею Саніною. Дівчина власним прикладом показує, що ніколи не можна покладати рук! Ми продовжуємо збір коштів на втілення мрій Марусі та сподіваємося, що невдовзі вона відвідає країну мрії — Шотландію!


Друга мрія Марусі наблизилася до втілення!
Українська художниця та архітекторка Валерія Робінз, яка вже 7 років живе у Шотландії надіслала мрійниці відеозвернення! Чарівниця запросила Марійку до улюбленої країни і пообіцяла, що покаже найвизначніші місця Шотландії. А поки, у відео Валерія показала дівчинці той самий замок, який Маруся зобразила на малюнку мрії та інші прегарні пейзажі!



9 грудня 2021 року Марія стала янголом...

Maria - Angela is 14 years old. She is a very creative and talented girl. In addition to secondary school, she was engaged in the school of aesthetic education in the class of choreography and graduated with honors. She also play violin and piano. After the end of the 9th grade, Marusya planned to enter the choreographic school. However, in September of 2018, a significant swelling appeared on the girl's face and neck, which passed 3:00 after the awakening. Mom thought it was an allergic reaction to vitamins or cosmetics. But after a complete examination, it turned out that the girl's leukocytes in the blood far exceeded the norm. Marusya was immediately sent to the hematology department of the Western Ukrainian Specialized Children's Medical Center in Lviv, where she was diagnosed with acute myeloid leukemia. This was a real shock for girl. However, she took possession of herself and firmly decided not to panic, not to despair, but to direct all her strength to the fight against the disease, and for this she need to maintain positive emotions. Now the girl is undergoing the second chemotherapy block and is set only for recovery.

The positive emotions Marusya gets from the music band “The Hardkiss” and its front woman Julia Sanina, who inspires her not to give up. The girl has been interested in the work of Yulia since she saw her at first in the jury of a famous show. Marusya really likes her strong voice and unusual creative images. Marusya constantly monitors new songs and clips of her favorite band. For several years in a row she has been dreaming of getting to their concert, chatting and taking photos with them. The girl joined the art marathon #МояДитячаМрія and drew her dream. “I really like Julia Sanina as a vocalist, because she has a luxurious and strong voice. I also like her as a person, because she is very stylish and creative. It seems to me that she is a very positive person, and during the meeting with her I will be able to get a lot of positive emotions that will help me in the treatment,” says the young fan of The Hardkiss.

Marusya was very impressed with the video of the favorite band for the song “Helpless”, which was filmed in 2016 among the picturesque nature of the Carpathians. And this video inspired the girl to a new hobby - to photograph nature, especially, a beautiful sunset. Maria annually in the summer rests in the Transcarpathian thermal springs. After the release of the video, she began to photograph mountain landscapes, similar to those in video.

These places remind her beautiful landscapes of Scotland. Marusya is very interested in culture and nature of this country. She know that in Scotland the original nature preserved the most. When she looks at photos of this country in Internet, they fascinated her: mountains, crystal clear lakes, coniferous forests and hilly valleys where sheep and funny ponies graze in warm knitted sweaters that are the highlight of Scotland. Therefore, Marusya dreams to visit this country, to see with her own eyes and take photos of that views and share this beauty with everyone. The girl sincerely believes that her dream will come true!