Назад

Ірина Чала, 16 років

Діагноз:
Криптогенна епілепсія, затримка психологічного розвитку
Мрія:
Мріє зустрітися з Ігорем Ласточкіним
6 особи
зробили внесок
800 грн.
зібрано з 4750 грн. необхідних
16.84%

Іринці 16 років, вона з міста Чернігів. Через пологову травму у дівчинки інвалідність з дитинства. У Іри епілепсія та затримка психологічного розвитку. Малеча почала ходити за руку і розмовляти майже у 7 років. Зараз один-два рази на тиждень у дівчинки стаються напади епілепсії, тому вона має постійно відвідувати лікаря та контролювати стан організму. Також Іринка часто проходить курси реабілітації для того, щоб підтримувати своє здоров’я. У школі для дітей з інвалідністю Іринка вчилась наслідувати манери та спосіб спілкування інших дітей, і це допомогло протистояти затримці психологічного розвитку. Іринка вже закінчує школу і планує вступати до училища на Закарпатті для дітей з інвалідністю.

Аби не сумувати та не впадати у відчай через хворобу, дівчинка часто дивиться розважальні шоу та передачі. Уже декілька років Іра пильно стежить за творчістю актора і шоумена Ігоря Ласточкіна. Малеча вже навіть не пригадує з якого моменту вона так захопилась. Іра з задоволенням переглядає шоу та серіали, де знімається Ігор. Навіть коли лягає в лікарню на обстеження або проходить реабілітацію, то всім лікарям та медсестрам розповідає про свого кумира. Іринка так часто говорить про Ігоря Ласточкіна, що завдяки цим розповідям, її молодший братик Максим теж став прихильником актора.

Іра щиро захоплюється тим, який Ігор веселий, відкритий та дотепний. Їй дуже подобається як він жартує та заряджає усіх довкола позитивом. Іринка понад усе мріє особисто зустрітися зі своїм кумиром. Дівчинка часто уявляє, як разом з Ігорем Ласточкіним вони гуляють, катаються на київському фунікулері, куштують найсмачніше в світі морозиво та обговорюють улюблені серіали.

Для арт-марафону #моядитячамрія дівчинка намалювала свою зустріч з улюбленим актором.

Ставайте Чарівниками для юної мрійниці, та подаруйте їй радість і позитив, якого часто не вистачає у боротьбі з хворобою.


Ігор Ласточкін записав для дівчинки зворушливе відеозвернення та привітав Іринку з 18-річчям! Ігор передав для мрійниці подарунок - сувенір, який отримав на Танцях з зірками. Щаслива Іринка прокоментувала: «Я за вас вболівала та надсилала дуже багато смс-голосів»! Тепер підвіска буде нагадувати дівчинці про зірку та надихатиме на нові здобутки у творчості!


Маленька родина дівчинка живе дуже скромно. Смаколики та нові речі для них – рідкісне явище. Мрійниця отримала в подарунок улюблені солодощі, набір для творчості та теплу куртку, як у модних блогерів, про яку дуже мріяла!

Бажаємо Іринці здоров’я та більше приводів для усмішки! Будь щасливою!