Назад

Богдан Нестеренко, 15 років

Діагноз:
Відмова обох нирок
Мрія:
Мріє створити цукерку, яка буде лікувати дітей краще, аніж неприємні процедури і пігулки
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%

У лікарні Охматдит вже кілька років мешкає 15-річний хлопчик Богдан Нестеренко – без школи, спорту, звичних дитячих радощів та подорожей. У хлопця відмовили нирки. Через це він змушений жити на процедурах гемодіалізу, коли кілька разів на тиждень апаратом штучно очищується його кров.

Саме у лікарні з Богданом познайомилась Лідія Таран, куратор проекту «Здійсни мрію». Вона дізналась, що хлопчик мріє навчитися власноруч робити шоколад, а також створити цукерку, яка буде лікувати дітей краще, аніж неприємні процедури і пігулки.

Щоб здійснити цю мрію, ми звернулись до команди «Львівської майстерні шоколаду», яка щиро відгукнулась та організувала спеціальний майстер-клас для Богдана та його друзів з лікарняних палат. Спеціально зі Львова провести майстер-клас приїхав один з найталановитіших шоколатьє Андрій Бакачук. Під його керівництвом і була створена диво-цукерка, здатна лікувати тяжкі дитячі хвороби.

Над її рецептурою працювала вся команда кондитерів Львівської майстерні. Вона виготовлена з білого шоколаду з карамельною начинкою. На цукерочці зображено зелений листочок конюшини — «на щастя». Саме Богдан намалював ескіз кондитерського виробу, за яким і працював шоколатьє.

Диво-солодощі натуральні та органічні. В них використовуються складники бельгійського походження високої якості. Тому і термін придатності цукерочки короткий – лише 20 діб.

Богдан не просто створював цукерку – він творив, втілюючи свою мрію в життя. Світла мета юнака — допомагати іншим, хоча сам він потребує допомоги не менше.

Цукерки вже були презентовані на Київському міжнародному марафоні 9 жовтня та на балу для зірок від VIVA 2 листопада.

У кінці листопада стартував продаж великих партій чудодійного кондитерського виробу у всіх магазинах Львівської майстерні шоколаду по Україні.

Ви також можете долучитись до здійснення мрій важкохворих дітей. Щонайменше — купити цю диво-цукерку, адже всі виручені кошти віддаватимуть на їх лікування.

Дивіться подробиці цієї солодкої історії у сюжеті ТСН:


Завдяки допомозі Фонду Володимира Дубового вдалося оплатили Богдану консультації у провідних урологів та трансплантологів Білорусі. Вони запевнили, що у Богдана є шанс вийти з лікарні і не бути залежним від гемодіалізу.

В жовтні йому успішно зробили цю операцію, після якої хлопця можуть внести в лист очікування донорської нирки.

Новий рік Богдан зміг провести з родиною вдома. Після операції хлопцю нарешті дали висновок нефролога про необхідність трансплантації нирки, батьки зібрали необхідні документи і подали заяву в Міністерство охорони здоров’я на оплату лікування бюджетними коштами. Сподіваємось, що їм пощастить і в цьому році держава виділить хлопцю необхідні кошти.

Диво трапилось! Наприкінці листопада в Мінську Богдану провели операцію з пересадки нирки. Операція пройшла вдало і нирка запрацювала на другий день після пересадки. Богдан і мама вже повернулися в своє село Старий Іржавець. Там на них чекали ліки, які ВБФ "Крона" купив з запасом на місяць, поки Богдана включать в державну програму. Мрії Богдана збулися! Він зустрічатиме цей Новий Рік вже разом з рідними!