Назад

Максим Чернов, 8 років

Діагноз:
рак очей; повна втрата зору
Мрія:
Мріє зустрітись з Потапом та записати авторський хіт
1 особи
зробили внесок
100 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%

Максиму Чернову 8 років. Разом з родиною через розпал війни на сході хлопчина був вимушений переїхати з рідного Донецька у Слов’янськ. Та це не єдина проблема, що спіткала хлопчика. Через злоякісну пухлину очей він повністю втратив зір.

Максим вчиться в спеціальному інтернаті для незрячих. Він дуже здібний учень і наука дається йому легко, але головна його пристрасть — музика. Пише вірші, грає на гітарі і попри свій юний вік давно мріє записати авторський хіт і стати професійним музикантом.

Ми дізналися про мрію хлопчика – зустрітись з відомим репером Потапом і нам вдалося здійснити його заповітне бажання. Лідія Таран, куратор проекту «Здійсни мрію», організувала Максиму зустріч з його кумиром.

Потап запросив Максима до студії, де записує свої хіти. На професійному звуковому обладнанні та під чітким керівництвом досвідченого музиканта, хлопчик записав свою першу авторську пісню «Ребята – я за Украину!».

Потап, як досвідчений продюсер, високо відзначив талант Максима. Пісню вдалося записати з першого дубля, чого не вдається багатьом професійним артистам. Репер подарував хлопчику синтезатор з великими клавішами, аби він розвивав свій талант і надалі писав музику. Потап зазначив, що готовий і надалі допомагати Максиму і давати професійні поради.

Разом з татком хлопець повернувся до інтернату у Слов’янськ. Тепер він — місцева знаменитість і не збирається зупинятись на досягнутому. Він не бачить, але чудово відчуває ритм, у нього прекрасний слух і чудовий голос.

Ми здійснили заповітне бажання хлопчика і для нього це стало серйозним поштовхом, аби не здаватися і боротися за свою мрію, попри тяжкі проблеми зі здоров’ям.

Здійснити чиюсь мрію зовсім не складно, достатньо бажання. Долучайтесь до нашого проекту!