Назад

Софійка Жиліна, 11 років

Діагноз:
нейрофіброматоз
Мрія:
Мріє стати телеведучою
1 особи
зробили внесок
100 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%

Софійка Жиліна з Донецької області. Війна змусила їх з мамою та бабусею покинути рідний дім.

Коли дівчинці було два роки, її права ніжка почала викривлятись, а згодом стався перелом. Лікарі виявили численні фіброми на нервах і кістках. З того часу вона перенесла 30 операцій.

Та все ж операції не усунули проблему повністю і зараз у Софійки одна ніжка коротша за іншу на 12 см. Весь цей час вона могла пересуватися лише на візку, тільки останні півтора роки почала самостійно ходити, кульгаючи, у спеціальному важкому ортопедичному взутті.

Попри всі негаразди, маленька Софійка сповнена життя і не здається. Вона навчилась грати на фортепіано, малювати, співати, відвідувала школу телеведучих і фотомоделей.

Зараз дівчинка добре вчиться і дуже старається опанувати омріяну професію. Головна мрія її життя — працювати телеведучою.

Ми робимо все, аби мрії Софійки та інших діток втілювались в життя. Крок за кроком миборемось, аби маленька дівчинка позбулась тяжкої хвороби і стала телеведучою.

Софійка вже побувала в прямому ефірі «Сніданку з 1+1», познайомилася та поставила кілька питань Ніку Вуйчичу на його прес-конференції у Києві та виступала на прес-конференції Київського міжнародного марафону. У прямому ефірі 1+1 телеведучі подарували Софійці сертифікат на навчання у Дитячій вищій школі «Media&Production» за спеціалізацією «телеведучий». Кожна маленька подія — переможний крок, що наближує Софію до мети.

Заради порятунку та мрії дівчинки був проведений благодійний забіг «Здійсни мрію» в межах Київського міжнародного марафону, який об’єднав багатьох відомих людей — з Лідою Таран бігли: Марічка Падалко, Соломія Вітвіцька з учасниками проекту «Переможці», мер Віталій Кличко, Олександра Лобода, Ігор Циганик, Валентина Хамайко, Анатолій Анатоліч та інші. Метою марафону був збір коштів на лікування дівчинки.

У рамках забігу було зібрано 143 000 гривень.

Хірургічне втручання виправить серйозні дефекти і дасть змогу дівчинці жити нормальним життям. Та найголовніше, наблизить до здійснення мрії — стати телеведучою, бігати, все встигати і танцювати у красивих туфельках!