Назад

Чарівники здійснили мрію 9-річного Олексія: подарунок знайшов хлопчика у Німеччині

Поки ми всі, дорослі й малі, наближаємо головну мрію – Перемогу, не варто забувати про дитячі бажання. Вони лікують і зцілюють душі, надихають на боротьбу з хворобами заради щасливого майбутнього!

Знайомтесь – Олексій Полігач з Тернополя. Хлопчику днями виповнилось 9 років! До своєї хвороби він із задоволенням ходив до школи, гуляв із хлопцями, займався плаванням та грав на сопілці

Але якось у школі Олексію стало погано… Це тривало кілька днів, і батьки звернулися до лікарні. Після обстеження в Олексія виявили медулобластому, злоякісну пухлину в голові, та направили на операцію. Після цієї операції була друга. Але, на жаль, оперативне втручання спровокувало ускладнення… Відновлення було дуже тяжким – хлопчик вчився знову ходити та володіти правою рукою. Крім цього, йому довелося пройти 11 блоків хіміотерапії. І попереду ще курс променевої терапії.

Попри всі складнощі хвороби Олексій продовжує тягтися до нових знань! Хлопчик намагається не переривати навчання, навіть дистанційно. Щоб не відволікатись на сторонній шум, Олексій мріє про навушники з мікрофоном. А ще, як і всі хлопчики, Олексійко – фанат іграшок Screechers! Це такі машинки-трансформери, які перетворюються на безстрашних казкових тваринок!

"Здійсни мрію" разом з ВБФ "Крона" готували до здійснення мрію Олексія! Однак повномасштабна війна втрутилася у плани… Доставка подарунка була відкладена на невизначений час. І ось нарешті подарунок знайшов хлопчика! Прямо напередодні його Дня народження, але не в Україні, а у Німеччині, куди Олексій евакуювався з мамою! Хлопчик вже використовує свої новенькі навушники для навчання, і залюбки грається з диво-іграшкою

Ці яскраві емоції від того, як хлопчик розпаковує свої подарунки, заряджають його і всіх нас на нові мрії та перемоги!