Назад

Кріштіану Роналду здійснив мрію онкохворого хлопчика з України

Завдяки благодійному проекту «Здійсни мрію» маленький футбольний фанат зустрівся зі своїм кумиром.

Ведучі телеканалу 1+1 Лідія Таран та Олександра Лобода продовжують добрі справи заради здійснення мрій дітей. Спочатку зірки та друзі каналу всупереч негоді, випробовуючи самих себе, пробігли заради Юрія Штрикуля та Софії Жиліної благодійний марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2016».

Однак просто фінансової допомоги, на думку ведучих, виявилося недостатньо. Таран і Лобода перетворилися на справжніх фей, які вирішили виконати найзаповітнішу мрію Юрка – побачити свого кумира Кріштіану Роналду.

Юрко Штрикуль з Полтави бореться із важкою хворобою – гострим лейкозом. Також у хлопчика вада слуху, і він спілкується мовою жестів. Пропри все юнак не здається і мужньо витримує лікарняні випробування та планує повернутися до гри у футбол, яка робить його дуже щасливим.

Юркові вже вдалося побувати у Києві в серпні на тренуванні улюбленого київського клубу Динамо завдяки проекту «Здійсни мрію», покликаного реалізовувати мрії тисяч тяжкохворих дітей в Україні.

Проте найзаповітнішим бажанням хлопчика було потрапити на футбольний матч на відомому європейському стадіоні та зустрітися зі своїм кумиром Кріштіану Роналду.

11 листопада Юркові виповнилося 13 років, і він отримав грандіозний подарунок – квитки на стадіон у Мадриді на гру «Атлетіко»: «Реал» на суботу 19 листопада. По прильоту у Мадрид на Юру чекав неймовірний сюрприз – знайомство з кумиром видатним гравцем сучасності Кріштіану Роналду, а також Лукою Модричем.

Тим часом благодійний аукціон, який покликаний зібрати кошти на лікування та операцію з пересадки кістокового мозку Юрі, триває. На цьому тижні свій лот запропонував відомий український футболіст Андрій Шевченко – це дизайнерська спортивна футболка з його автографом. Долучайтеся до зборів коштів і пропонуйте друзям стати чарівниками.