Назад

13-річна дівчинка з Луганщини вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week

Лідія Таран та дизайнерка Ірина Діль здійснили мрію хворої дівчинки

15 жовтня на подіум 39-го Українського тижня моди разом із професійними моделями на показ колекції Iryna Dil вийшли 13-річна Надійка Березниченко і кураторка проекту Ліда Таран.

Дівчинка була вбрана у шовкову сукню, яку створила спеціально для неї дизайнерка Ірина Діль, до речі, сама матуся чотирьох доньок. Ірина захотіла допомогти, коли коли дізналась про мрію та історію дівчинки з міста Рубіжного Луганської області.

У п’ять років Надя залишилась сиротою. Невдовзі її взяла під опіку родина, яка втратила свою дитину. Важка хвороба Наді не злякала її нову маму Олену, котра робить усе задля здоров’я доньки, а от прийомний батько пішов... Чотири роки тому дівчинка перенесла кілька важких операцій на кишківнику, також у неї вроджена серцева недостатність, яку лікарям вдається контролювати.

Надія сподівається на краще, чекає казки, уявляє себе принцесою, цікавиться модою і створює фасони суконь для свят. Надя мріяла про унікальну сукню, в якій змогла б піти на шкільний бал, і показала свої ескізи дизайнерці, коли приїхала в Київ на першу примірку.

Ірина Діль у притаманній їй манері дивувати та бути неповторною та її помічники створили казку для дівчинки – пошили й подарували омріяну сукню. Вони навіть готують уже друге вбрання, яке потім надішлють поштою! А ще дівчинка побувала в «задзеркаллі» найвідомішої події в Україні – разом із кураторкою проекту «Здійсни мрію», ведучою ТСН на каналі 1+1 Лідією Таран Надя вийшла на подіум і демонструвала колекцію Ірини Діль Весна-Літо 2017.