Назад

Дивіться трансляцію фестивалю світла і побачите космічний Промінь Мрій!

Оцифровані дитячі малюнки відправили у космос.

В суботу 28 вересня о 20:00 на головній вулиці столиці України під час Kyiv Lights Festival (KLF) запустили космічний Промінь мрій, організований благодійним проектом "Здійсни мрію" 1+1 медіа.

Будівля Київської міської державної адміністрації перетворилася на велетенський екран для демонстрації світлових шоу 3D-відеомаппінгу. Міжнародний Kyiv Lights Festival об’єднав творчість 28 художників медіа-арту з 16 країн: Бельгії, Іспанії, Італії, Китаю, Колумбії, Мексики, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Таїланду, Угорщини, Фінляндії, Франції, Японії та України.

Відкривав подію запуск Космічного променя. Близько шести перших хвилин було видно, як дитячі малюнки з доповненою реальністю злітають до зірок. Весь твір було створено на основі малюнків дітей, зібраних з усієї України в рамках арт-марафону #моядитячамрія. Автори – майстерні відеопродакшену SKILZ та команда художників, що доповнювали реальність 3D-мапінгу Live Animation.

Команда SKILZКоманда Live animathion

Одночасно із запуском кольорового променя у Києві, — на Львівщині відправили закодовані в пікселі малюнки дітей з антени найбільшого радіотелескопа в Україні. Партнер – Національний центр випробування космічних засобів. Дивіться пряму трансляцію Facebook ТСН та надихніться безпрецедентною подією в Україні та на Планеті Земля!

"Усі ми були дітьми й по собі знаємо, наскільки важливо фантазувати. Ми й сьогодні не припиняємо мріяти й радіємо, що наша професія тільки сприяє появі нових космічних реальностей. Ми побачили в проекті можливість попрацювати з нестандартними технологіями і спробувати перетворити дитячу творчість у масштабне шоу. Соціальні історії для нас дуже важливі" — коментує виконавча продюсерка студії SKILZ, Юлія Семенова.

Андрія Тимошенко, засновник компанії Live Animation додає: "Ми показуємо чарівний дитячий світ у якому всі речі оживають, радують, допомагають дітлахам пізнавати Всесвіт і розвивати свої творчі здібності. Оскільки цілі проекту "Здійсни мрію" абсолютно відповідають місії нашої компанії, ми відразу вирішили стати частиною цього дійства."


Міжнародний фестиваль світла й медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival вже третій рік поспіль став майданчиком для медіа-художників з усього світу, які змінюють простір центральної вулиці Києва з допомогою світлових інсталяцій. Не дивно, що саме під час фестивалю "Промінь Мрій" відправив дитячі бажання в небо.

Ігор Тарнопольський, керуючий партнер Kyiv Lights Festival розказав трохи більше про процес підготовки запуску променю: "Для нас дуже важливо, що ми разом із проектом "Здійсни мрію" робимо окрему ефектну арт-інсталяцію. "Промінь мрій", що злетить у космос, аби передати всі мрії дітей з усіх куточків України. Ми використовуватимемо новітню техніку — дуже потужний прилад який засвітить в певний момент прямо в космос. Правильно мріяти — велика справа для будь-якої людини.

Цей благодійний проект не міг би втілитися в життя без підтримки меценатів. Іван Світек, генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банк Україна, поділився своєю думкою, чому мріяти важливо: "Ми вирішили підтримати проект Здійсни мрію, бо віримо: сильне суспільство, сильна держава починаються з мрії. Якщо українські діти побачать, що їх заповітні мрії здійснюються - більше і масштабніше почнуть мріяти їхні батьки".

На фестивалі Kyiv Lights Festival кожен присутній зміг долучитися до історичної події, побачити мрії й увімкнути доповнену реальність, щоб споглядати, як оживають малюнки мрій. А також доторкнутися до мрії через свій смартфон, зробити фото та відео.