Назад

Єва Симчук зустрілася із художницею, чиї малюнки допомогли їй у боротьбі з хворобою

Арт-фея проекту Здійсни мрію Аня Ломакіна провела майстер-клас для нашої маленької підопічної Єви Симчук, яка мріє стати художником.

Виявилося, що у найтяжчі моменти, коли загострювалася хвороба та виникала депресія, дівчинка дивилася блоги Ані. Саме її світлі і позитивні малюнки підтримували, надихали і допомагали не здаватися. Але тоді Єва навіть і не мріяла, що колись зможе зустрітися з Анею, та ще й отримати ексклюзивний майстер-клас!

І от наші чарівники організували сюрприз!)

Аня показала мрійниці нові техніки малювання, дала багато цінних порад, серед яких – створити і вести власний блог і розповідати про свої малюнки.

Після цього Єва і Аня разом допомагали ведучим Сніданок з 1+1 Єгору Гордєєву і Нелі Шовкопляс намалювати свої мрії дитинства!

Саме у цей день стартував арт-марафон 100 000 малюнків #МояДитячаМрія, - щоб надихнути якомога більше дітей мріяти, особливо тих, хто зараз перебуває у лікарнях і бореться за життя, - бачити нові горизонти, не здаватися і наповнювати свої дні фарбами та радістю.

І це просто дивовижно, що Аня і Єва знайшли одна в одній багато спільного і довго не могли попрощатися, домовившись спілкуватися і дружити в майбутньому. Аня подарувала Єві оригінал її улюбленого малюнку «Дівчинка – осінь», а також авторські ілюстрації - листівку, значки та стікери. Єва просто щаслива, адже тепер вона точно знає, що мрії здійснюються!