Назад

Хлопець з Хмельницької області познайомився з гуру філософії

15-річний Максим Цішковський завітав у гості на філософський факультет КНУ ім. Т.Г. Шевченка

У Максима цукровий діабет І типу. Він живе у Кам'янеці-Подільському (Хмельницької області) з татом, мамою і братиком. З дитинства був мислителем: висловлював дуже серйозні думки про сенс життя, ставив недитячі питання. Вчителі говорили, що він мислить не по роках. Однолітки його не розуміли, не могли підтримати теми, які цікавили хлопчика. Поступово Максим почав шукати відповіді в книжках, в Інтернеті.

Поступово рік за роком, шукаючи відповіді на свої запитання, Максим усвідомив, що мріє стати професійним філософом! Він мріє навчатися фіолософії професійно (він розглядає можливі варіанти навчання онлайн чи офлайн, шукає майстер-класи та гуртки з філософським ухилом).

21 лютого 2017 року стало незабутнім для цього хлопця. Команда "Здійсни мрію" вирішила наблизити хлопця до його омріяної мети. Він особисто був запрошений на зустріч із деканом філософського факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка – Анатолієм Конверським, а також провідним професором Михайлом Бойченком. Ну, а Чарівником, який показав цей світ, Максиму став філософ за освітою, ведучий ранкового шоу Сніданок з 1+1 Єгор Гордєєв.

Дивіться, як це було: