Назад

Нові нагороди проєкту «Здійсни мрію»

19 грудня, пройшла урочиста церемонія нагородження Partnership for Sustainability Award 2019 – міжнародного конкурсу партнерських проєктів між різними організаціями для досягнення сталого розвитку, ініційований локальною мережею Глобального Договору ООН в Україні.

Конкурс зібрав проєкти в 4 номінаціях: Суспільство, Планета, Економічний розвиток та Мир. Всі проєкти - це результат партнерства між бізнесом та громадським сектором, органами місцевого самоврядування, органами державної влади, навчальними закладами.

Серед 80 кейсів з 4 країн світу фіналістом у категорії «Суспільство» став проєкт «Здійсни мрію» корпоративного благодійного фонду «Ти не один» 1+1 медіа.

«Здійсни мрію» засновано 26 квітня 2016 року у Всесвітній день бажань. Його кураторами є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода, а волонтером – Неля Шовкопляс. За цей час спільними зусиллями проєкт допоміг здійснити сотні дитячих мрій. Серед них – зустріч з відомим футболістом Криштіану Роналдо та єдиним в світі роботизованим драконом Беззубиком, приліт вертольоту на подвір’я сільської школи, створення реального Супермобіля, подорож у Бразилію та притулок для тварин Батерсі у Лондоні, зйомка у популярних серіалах та дует з кумирами, видання ілюстрованої книги та інші.

Цього року здійснювати мрії допомагали неймовірні чарівники – волонтери, глядачі і зірки – Олег Винник, Тіна Кароль, Юрій Ткач, Дан Балан, Руслан Сенічкін, MONATIK, Время і Стекло.

У вересні команда «Здійсни мрію» разом з Державним космічним агентством і за підтримки меценатів влаштували подію світового масштабу. 100 тисяч дитячих малюнків мрій, які збирав благодійний проєкт «Здійсни мрію», вперше в історії людства були відправлені в космос з найбільшого радіотелескопу на материковій Україні. Вони летять зі швидкістю 300 000 км/с до планетної системи TRAPPIST-1, де, як вважають вчені, можуть перебувати позаземні цивілізації. Щоб досягти точки призначення, Промінь мрій буде летіти 41 світловий рік. В історії планети це 9-е і найпотужніше послання до позаземних цивілізацій. Промінь з дитячими мріями був відправлений з Центру космічних досліджень і зв'язку, який знаходиться поблизу Львова. Космічна місія отримала підтримку світової космічної спільноти і NASA.