Назад

Підопічна проєкту 1 + 1 Здійсни мрію потрапила на обкладинку популярного жіночого журналу

Сімнадцятирічна Діана Кирлик стала обличчям нового випуску журналу «Лиза»

Підопічна благодійного проєкту 1 + 1 media Здійсни мрію Діана Кирлик знялася для обкладинки нового номеру популярного жіночого журналу «Лиза». Фотосесія пройшла в одній зі столичних фотостудій, а сама дівчинка за цей час змінила кілька образів.

Команда проєкту на чолі з феєю «Здійсни мрію», телеведучою ПроФутбол на 2 + 2 Олександрою Лободою до останнього тримали в таємниці те, що мрія Діани Кирлик скоро здійсниться. Дівчину з мамою запросили до Києва, де на них вже чекав сюрприз. У готель привезли гарну сукню та туфлі, а внизу вже чекав водій. Діана не знала, куди її везуть, але як стало зрозуміло пізніше - її вже чекали на Ukrainian Fashion Week на показі дизайнерки Darja Donezz. Після шоу дівчина зустрілася зі своєю феєю-наставницею Олександрою Лободою, яка повідомила про здійснення її мрії. Через кілька днів на дівчину чекала зйомка на обкладинку журналу «Ліза» № 9. Всі дні очікування фотозйомки Діана відвідувала модельну школу KModels, де вчилася правильному фотопозування та акторської майстерності, а також робити професійний макіяж!

«Мрію ніяка хвороба, ніяке горе не зможуть у нас відібрати. Це той самий промінчик, який ставить на правильний шлях - назустріч майбутньому. Я вірю в Діану, адже її ентузіазм і сила волі можуть перемогти будь-які труднощі», - поділилася Олександра Лобода, фея проєкту «Здійсни мрію».


Фотосесія пройшла успішно. Дівчина приміряла кілька жіночних образів, які підібрали для неї стилісти, і позувала, як справжня модель, змінюючи позу одна за одною. Результат приголомшив всю команду і, що важливо, саму мрійницю.

«У нас з'явилася перша обкладинка в підтримку благодійного проєкту. Дізнавшись про таку велику та красиву мрію юної дівчини, ми не змогли пройти повз. Здійснити мрію Діани - для редакції «Лизы» велика відповідальність, важлива місія та спосіб донести думку, що медіа існують задля того, щоб підтримувати та наповнювати життя фарбами» - Діана Балинська, головна редакторка журналу "Лиза".

З самого дитинства юна підопічна проєкту захоплювалася світом моди, розглядала глянцеві журнали та представляла себе на сторінках. У 11 років вона вступила до модельної школи й готувалася підкорювати світові подіуми. Але в її плани втрутилася хвороба. Уже два роки дівчина бореться з раком головного мозку.

Сили боротися Діані дарує її мрія - стати моделлю: «Вранці в день зйомок я відчула слабкість, але сама думка, що через пару годин почнеться те, про що я так довго мріяла, повернула мене до тями. У студії на мене чекали справжні професіонали - фотографи та стилісти. Це були найкращі миті життя. Я навіть не відчувала втоми», - прокоментувала Діана та додала: «На найближчий рік у мене в планах тільки курс хімії. Але за цей рік я обіцяю наповнити своє серце всіма якостями сильної людини, а після - підкорювати світові подіуми, бути професійною моделлю та музою для відомих дизайнерів».

Обкладинка журналу "Лиза" №9.