Назад

У п’яти містах України відкрилися Каруселі мрій

"Здійсни мрію" разом з компанією "Епіцентр" реалізували благодійний проєкт в підтримку дитячих мрій

У неділю, 8 грудня, в Україні вперше з’явилися Каруселі мрій – інсталяції, які допоможуть дітям вчитись мріяти без меж! Вони запрацювали одночасно у п’яти містах – у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Благодійний проєкт реалізували 1+1 media «Здійсни мрію» разом з компанією «Епіцентр» в дитячих магазинах мережі - «Епік».

«Це тільки перший крок. Під час відкриття Каруселей ми провели Урок мрій і тепер маленькі відвідувачі будуть декілька місяців малювати свої фантазії. Весь цей час вони зможуть кріпити їх до Каруселі. А щомісяця команда Епіцентру вибиратиме найкращу мрію у кожному місті і втілюватиме її у життя», - розповідає куратор проєкту Здійсни мрію, телеведуча Лідія Таран.

«Ми спеціально розташували каруселі мрій в наших торговельних центрах у різних куточках України, щоб у такій спосіб показати, що мрії можуть об’єднувати серця дітей з усієї країни», - говорить керівник департаменту зі зв' язків з громадськістю мережі торговельних центрів «Епіцентр» Юлія Чудновець.

У Києві ведучими відкриття благодійної акції стали – Лідія Таран (ТСН) та Олексій Душка (Їмо за 100). Також на захід, щоб провести діткам Урок мрій та розповісти про власні дитячі мрії прийшли ведучі Сніданок з 1+1 – Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв, ведучий ТСН Святослав Гринчук, куратор Здійсни мрію, ведуча Профутбол (2+2) Олександра Лобода, хореограф Дмитро Дікусар, юна співачка, суперфіналістка Голос.Діти Анастасія Багінська, відомий блогер Євген Білозеров, телеведуча Роза Аль-Намрі.

На відкриття каруселі приїхали і маленькі пацієнти НДСЛ Охматдит, учні Школи Супергероїв. З ними зірки поділилися лайфхаками, як досягати своєї мети. За безмежні мрії юним гостям вручали подарунки, а ще, виступали танцювальні колективи. На завершення дітлахи намалювали свої мрії та прикріпили їх до триметрової Каруселі – вона майже повністю була завішена ілюстраціями дитячих мрій. А присутні на заході зірки розповіли про що самі мріяли у дитинстві.

Також під час події здійснилася перша мрія – підопічному проєкту Здійсни мрію Дем'яну Лукашу команда Епіцентру подарувала велосипед – це перша мрія хлопчика, ще Дем’ян мріє зустрітися з футболістами Реал-Мадриду.

«Коли зрозумів, що люблю танці і це моє, у мене з’явилась мрія – стати найкращим в цьому. Не знаю чи став, але прагнув завжди. Ви повинні починати мріяти, як тільки відкриваєте очі зранку. Треба собі у думках дозволити мріяти, сказати собі, що все можливо. А ще потрібно хотіти і вірити. Тоді є всі шанси», - згадав дитячі мрії фіналіст «Танців з зірками» Дмитро Дікусар.

«Я ось мріяв стати космонавтом. Всі хлопці у моєму віці мріяли бути чи пожежниками, чи поліцейськими, чи космонавтами. Я обрав третє – я жив з мамою і в нас не було можливості поїхати закордон, а так хотілося побачити світ! І побачити, що там за межами нашої планети. А зараз я мрію, щоб мій син і взагалі всі діти жили у екологічно чистій країні – тож постійно просуваю сортування сміття», - розповів відомий відеоблогер Євген Білозеров.

А от ведучий ТСН Святослав Гринчук поділився, що мріяв про друкарську машинку: «Не знаю чому, але я собі вигадав що це круто. Тоді я був у 2-му чи 3-му класі. Я рік батькам про це постійно говорив, Миколаю в листі писав. Але ніякої друкарської машинки мені не подарували. Але цей фатум мене наздогнав – набирати тексти у великій кількості мені доводиться сьогодні на роботі. Так що, можна сказати, мрія здійснилась», - пригадав Святослав Гринчук.

«Я хотів бути ведучим «Поле чудес». Це ще до Леоніда Якубовича було і там постійно змінювалися ведучі. І я дивився на них і думав: «Що я ж можу краще!» І реально збирався їхати на це шоу. А я ж не знав, чи далеко це. А батьки зі мною не сперечалися і не казали мені, що це безглузда ідея. Вони підігравали і казали, що ми обов’язково поїдемо, але ж спочатку уроки, домашнє завдання, підготуватися треба», - розповів ведучий Олексій Душка.

Всі присутні на заході зірки зазначили, що мрії завжди допомагали їм у житті і підкреслили, що вчити сучасних дітей фантазувати дуже важливо. Адже у нашому швидкому світі батьки часто забувають, як важливо говорити з дітьми про їх мрії, вчити, що великих цілей досягають ті хто мріють без меж.

Дізнатися більше про подію ви можете у сюжеті Сніданку!