Назад

Відбувся перший Урок Мрій цього навчального року!

Такі уроки стартували вже у 7 містах України!

Вивчити математику на 12 балів, знайти друзів, щоб на сніданок давали цукерки, поїхати на море, записати пісню з Настею Каменських, завести вівчарку, об’їхати увесь світ та побачити закинуті палаци та фортеці, щоб одужала сестричка…

Це невелика частина мрій, про які ми дізналися під час першого, цього навчального року, Уроку Мрій в Школі Супергероїв у НДСЛ «Охматдит»! Такі уроки стартували вже у 7 містах України! Діти приїхали на урок на Супермобілі, який народився з малюнка нашого підопічного мрійника Ромчика Навроцького!

Малі Ярослав, Іра й Каміла мріяли щиро та вчили цьому мистецтву дорослих! У дітей проблеми з ендокринною системою, вони перебувають на постійних процедурах. Дуже важливо було підтримати їх, подарувати віру в життя і те, що необхідно мріяти аж до зірок!

До уроку приєднались чарівники й помічники «Здійсни мрію» – ведуча Проспорт – Валерія Ковалінська, керівник проєктів FootballHub та «Профутбол Digital» – Данило Щестюк.

І ми раді поділитись з вами тим, що мрія одного з мрійників вже здійснилась! Ярославу 11 років, з самого народження він бореться з вадою легень та побічними захворюваннями. Малий переніс 2 операції, але не втратив оптимізму та віри в гарне життя і майбутнє!

Ярик хотів мати планшет, щоб читати книжки та підручники, грати в розвивальні ігри, спілкуватись з друзями і малювати.

Через пандемію та стан здоров'я хлопчик навчався дистанційно, а цьогоріч нарешті пішов до школи.

Почувши про мрію малого наш Чарівник Данило Щестюк вирішив подарувати йому омріяний гаджет! Хлопець не міг стримати радощів, коли Данило вручав йому планшет, який він нещодавно зобразив на малюнку. Хлопчик любить читати, і тепер улюблені книжки та шкільні підручники будуть поруч з Яриком!

Друзі, не бійтеся мріяти! Випромінюйте добро!