Назад

Запрошуємо приєднатись до перегляду реклами 19 грудня для збору коштів на втілення мрій маленьких пацієнтів лікарень

Вже сьомий рік поспіль телеканал «1+1» передає отримані у вечірній прайм-тайм 19 грудня кошти від рекламодавців на допомогу дітям, які борються за життя. Розмір суми залежить від телеглядачів: чим більше людей подивиться рекламний блок, тим більші рейтинги, а відповідно і тим більше коштів для благодійності зможе виручити телеканал. Усі вони будуть передані у проєкт «Здійсни мрію» для здійснення великих мрій маленьких пацієнтів лікарень.

Напередодні Дня Святого Миколая у ротації телеканалу «1+1» транслюватиметься соціальний ролик, у якому ведуча телеканалу «1+1» Лідія Таран звертається до глядачів із проханням допомогти дітям у простий спосіб – просто переглянувши блок реклами. Усі отримані кошти від перегляду рекламного блоку 19 грудня 2019 року о 20:25 після випуску ТСН будуть передані на реалізацію мрій підопічних проєкту «Здійсни мрію» благодійного фонду «Ти не один» 1+1 media.

«За час існування проєкту ми з командою визначили закономірність – здійснюючи мрії інших, твої мрії теж здійснюються! Тому не баріться приєднуватися до здійснення заповітних бажань маленьких пацієнтів лікарень. Тим паче, якщо для цього треба лише увімкнути рекламу у визначений час!», – говорить ведуча ТСН, куратор проєкту «Здійсни мрію» Лідія Таран.

Для здійснення мрій важкохворих дітей потрібно переглянути рекламний блок 19 грудня 2019 року о 20:25 після випуску ТСН.


Проєкт «Здійсни мрію» засновано 26 квітня 2016 року у Всесвітній день бажань. Його кураторами є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода, а волонтером – Неля Шовкопляс. За цей час спільними зусиллями проєкт допоміг здійснити сотні дитячих мрій. Серед них – зустріч з відомим футболістом Криштіану Роналдо та єдиним в світі роботизованим драконом Беззубиком, приліт вертольоту на подвір’я сільської школи, створення реального Супермобіля, подорож у Бразилію та притулок для тварин Батерсі у Лондоні, зйомка у популярних серіалах та дует з кумирами, видання ілюстрованої книги та інші.

Цього року здійснювати мрії допомагали неймовірні чарівники – волонтери, глядачі і зірки – Олег Винник, Тіна Кароль, Юрій Ткач, Дан Балан, Руслан Сенічкін, MONATIK, Время і Стекло.

У вересні команда «Здійсни мрію» разом з Державним космічним агентством і за підтримки меценатів влаштували подію світового масштабу. 100 тисяч дитячих малюнків мрій, які збирав благодійний проєкт «Здійсни мрію», вперше в історії людства були відправлені в космос з найбільшого радіотелескопу на материковій Україні. Вони летять зі швидкістю 300 000 км/с до планетної системи TRAPPIST-1, де, як вважають вчені, можуть перебувати позаземні цивілізації. Щоб досягти точки призначення, Промінь мрій буде летіти 41 світловий рік. В історії планети це 9-е і найпотужніше послання до позаземних цивілізацій. Промінь з дитячими мріями був відправлений з Центру космічних досліджень і зв'язку, який знаходиться поблизу Львова. Космічна місія отримала підтримку світової космічної спільноти і NASA.