Назад

Віолетта Логвиненко, 11 років

Діагноз:
Цукровий діабет
Мрія:
Мріє потрапити на тренування до Влада Ями
6 особи
зробили внесок
1300 грн.
зібрано з 9000 грн. необхідних
14.44%
Допомогти

Віолетті 11 років, вона мешкає у місті Десна на Чернігівщині. Дівчинка дуже активна, постійно відвідує різноманітні гуртки і дуже цікавиться творчістю. У своєму юному віці вона вже створює картини зі стрічок, м’які іграшки, вироби з глини, малює петриківським розписом, плете з бісеру та навіть вміє створювати ікебану!

Проте найголовніше її захоплення - це спортивно-бальні танці. Віолетта почала опановувати це мистецтво танцю щойно у їхньому селищі з’явився тренер. Вона вже більше року з задоволенням відвідує тренування, бере активну участь у турнірах та їздить на збори.

Коли перед новим роком Віолетта повернулась з чергових зборів, родина помітила тривожні симптоми. Дівчинка почала швидко худнути і пити забагато води. Батьки підозрювали, що це прояв цукрового діабету, проте продовжували сподіватись на краще. У Віолеттиної старшої сестри ця хвороба з 6-річного віку, тому і молодша дитина була в групі ризику. Коли старша сестра побачила симптоми хвороби Віолетти, то негайно відправила дівчинку на обстеження. Аналізи виявили у дівчинки високий рівень цукру у крові, і лікарі діагностували діабет. Віолетта зараз на інсуліні, проте навіть не думає опускати руки. Уже в 11 років дівчинка точно знає, що не зважаючи ні на що, хоче пов'язати своє життя з танцями і у майбутньому стати тренером, аби навчати дітей танцювати.

Справжнім взірцем та прикладом для наслідування у Віолетти є її улюблений танцівник - Влад Яма. Дівчинка щиро захоплюється тим, як йому вдалося досягти успіху. Віолетта з захватом переглядає виступи кумира, і сподівається навчитись так само танцювати. Маленька мрійниця дуже хоче отримати професійні поради від улюбленого танцівника, чия думка є для неї найбільш авторитетною. Віолетта понад усе мріє потрапити на тренування до Влада Ями, аби дізнатись секрети мистецтва танцю. Для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія Віолетта намалювала свою заповітну мрію: тренування з Владом Ямою.

Юна танцівниця сподівається, що її мрія обов'язково здійсниться і надасть сили, незважаючи на хворобу, здобувати нові перемоги у спортивно-бальних танцях.