Крона
Назад
Льоша  Кузьминчук

Льоша Кузьминчук

Шепетівка

Допомогти

Моя мрія

У п’ять років у Льоши Кузьминчука виявили синдром Неймеген. Кілька років хлопчика лікували від лімфоми. У лікарні Льоша знаходив фотографії та аматорські відео про Карпати, які викладають мандрівники, і переглядав їх.

Разом із татом він мріяв побувати у горах, піднятись на Говерлу і поставити на її вершині прапор України. Льошина мрія дуже швидко знайшла відгук у серцях людей. До Ліди Таран, куратора проекту проекту «Здійсни мрію», звернулися чарівники, готові допомогти хлопчикові поїхати в Карпати на Говерлу та оплатити всі витрати на подорож. Ми чекали тільки повернення тата та планували дати на серпень.

На жаль, у зв'язку зі стрімким погіршенням стану здоров’я Олексій не дочекався здійснення своєї мрії. Останні місяці він перебував в інтенсивній терапії, на апараті штучного дихання. Лікарі зробили все можливе, щоб стабілізувати стан хлопчика, та рак виявився сильнішим. Льоші не стало. Ми сумуємо за ним і висловлюємо щирі співчуття родині.

Проте ми не опускаємо рук. Навпаки, Льошина історія дає нам сили працювати більш наполегливо і злагоджено, адже ми знаємо, як важливо нічого не відкладати на потім і робити все можливе зараз, щоб устигнути здійснити мрії хворих дітей – це дарує їм та їхнім батькам час радості й усмішок, додає сил у боротьбі з хворобою, це емоції, які надихають їх вірити, сподіватися, думати про життя і майбутнє, а не про біль та горе.

«На жаль, ми не здатні подарувати найголовніше – одужання. Але здійснення заповітної мрії для дитини дуже цінне. Це стає для неї тим світлом, завдяки якому темрява відступає. Ми дуже сумуємо з усією родиною за Олексійком. Ми будемо пам’ятати його. Прошу, діти, мрійте, йдіть до своєї мрії, пишіть нам. Ми віримо і знаємо, що радість здійсненої мрії допомагає організму боротися за життя. Не відкладайте цього на потім, ця терапія не менш важлива, ніж ліки», - каже куратор проекту Лідія Таран.

Запрошуємо всіх: дітей, батьків, лікарів, психологів, волонтерів – до співпраці! Ставайте чарівниками і ви разом з нами! Пишіть і телефонуйте нам. Даруймо дітям чудо здійснення бажань!