Назад

Ігор Катрич, 16 років

Діагноз:
Симптоматична епілепсія з частими поліморфними нападами
Мрія:
Мріє стати авіаконструктором та піднятися в небо на літаку
7 особи
зробили внесок
2800 грн.
зібрано з 40000 грн. необхідних
7%
Допомогти

Ігорю 16 років, він з міста Дніпро. Все дитинство в хлопчика був низький імунітет, він хворів та часто лежав в лікарнях. Лікарі не могли встановити правильний діагноз. А потім в дитини почалися епілептичні приступи, і в 2012 році обстеження виявило неоперабельне утворення в головному мозку, яке і стало причиною епілепсії. Восени 2018 року в хлопця було 17 епілептичних приступів в місяць і він потрапив до реанімації. Після цього кількість нападів скоротилась до 2-3 на місяць. Щоб контролювати перебіг хвороби, хлопець має постійно проходити обстеження у відділені неврології.

Через хворобу Ігор дуже обмежений у пересуванні, навчається хлопець вдома, тому рідко спілкується з однолітками. Не думати про свій тяжкий діагноз, Ігорю допомагає його улюблене захоплення – авіаконструювання. Ще з дитинства, хлопчик обожнював бавитись в дитячі конструктори. Він вражав своїм математичним розумом: полюбляв малювати креслення та схеми, і вже в 7 років створив ескіз розрізу будинку з системою водопостачання та каналізації. Живе родина недалеко від клубу спортивних літаків, тому вже з 5 років Ігор захопився літаками. Каркас своєї першої модель літака хлопець зробив з заліза та обклеїв папером. А потім почав виготовляти моделі з пінопласту та дерева. Його моделі – це справжні зменшені в розмірі літаки!

Юний авіаконструктор відвідував авіагурток у рідному місті та робив різноманітні моделі для виставок. Мама спеціально возила сина до Державного музею авіації в Києві, і Ігор був у захваті від великих літаків зі справжніми двигунами. Щодня хлопець стежить за польотом літаків усього світу в реальному часі через програму Flightradar. Ігор мріє стати авіаконструктором, а ще – піднятися в небо в кабіні пілота на справжньому літаку. Спеціально для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія хлопець намалював свою мрію!

Юний авіаконструктор щиро вірить, що знайдуться Чарівники які допоможуть йому наблизитися до заповітної мрії!